Ana SayfaİpuçlarıRise Online’da zırh (armor) veren görevler

Rise Online’da zırh (armor) veren görevler

Rise Online’da zırh (armor) veren görevler

Rise Online'da çeşitli görevleri tamamlayarak Leather'dan Elite'e kadar çok çeşitli zırhlar (armor) kazanılabilmektedir. Bu yazımızda bu görevlere ve kazanılan zırhlara yer veriyoruz.

Yazar: |Tarih: 30 Ağustos 2022|9,2 dk okuma süresi|0 Yorum|Etiketler: , |
Rise Online’da zırh (armor) veren görevler

Rise Online’da görevlerden elde edilen zırhlar şunlardır:

 • Dorion:
  • +2 Leather Set (Lv1)
  • +5 Heavy Leather Set (Lv10-Lv12)
 • Lunaskar / Protean Kingdom:
  • Plate Set (Lv15-Lv17, Görev versiyonu, upgrade edilemez)
  • Heavy Plate Set (Lv30-Lv34, Görev versiyonu, upgrade edilemez)
  • Elite Set (Lv52-Lv54, Görev versiyonu, upgrade edilemez)
 • Haddar Lighlands / Hagard Castle
  • Imperial Set (+1 seviyede)

Dorion

1. Buy an armor (Tutorial Quest) (Lv1)

Türkçe: Zırh Satın Al (Öğretici Görev)

[Quest] Agatha‘dan kabul edilebilen, oyunun ilk görevlerinden biri olan Buy an armor (Tutorial Quest)‘te, Agatha’ya 1 adet Warrior Leather Boots (+1) teslim etmemiz isteniyor. İlgili itemi [Armor Merchant] Thalia’dan satın alabiliyoruz. Ödül olarak sınıfımızın Leather Set‘inin stat bonussuz +2 versiyonunu alacağız:

2. Kaleb’s Minions-I (Lv10)

Türkçe: Kaleb’in Gözdeleri-I

Sıradaki zırh (armor) veren görevimiz Kaleb’s Minions-I. İlgili görevi Dorion Swamp’ın görev NPC’si olan [Quest] Ena‘dan kabul edebilirsiniz. Görev için 6 adet Skull Minion öldürmemiz gerekiyor. Görev ödülü olarak Heavy Leather setin kolluk parçasının +5 versiyonunu alacağız:

3. Kaleb’s Minions-II (Lv11)

Türkçe: Kaleb’in Gözdeleri-II

Bu kez Heavy Leather setin ayaklık parçasını alacağımız görevdeyiz. Yine [Quest] Ena’dan kabul edebileceğimiz Kaleb’s Minions-II‘de, 8 adet Summoned Skull öldürmemiz isteniyor. Diğer Heavy Leather set parçalarında olduğu gibi bu görevde de ödülümüzü +5 olarak alacağız:

4. Kaleb’s Minions-III (Lv12)

Türkçe: Kaleb’in Gözdeleri-III

Heavy Leather setimizin kafalık parçasını alacağımız Kaleb’s Minions-III görevinde, [Quest] Ena bizden 6 adet Fiend Skull öldürmemizi istiyor. Ödülümüz:

5. Kaleb’s Minions-IV (Lv12)

Türkçe: Kaleb’in Gözdeleri-IV

Heavy Leather set parçası alacağımız sıradaki görevimiz Kaleb’s Minions-IV. Yine [Quest] Ena’dan aldığımız bu görevde 5 adet Dread Skull öldürmemiz gerekiyor. Ödülümüz Heavy Leather setin pantolon parçası olacak:

6. Obtaining Skull Wings (Lv12)

Türkçe: Kafatası Kanatlarını Topla

Geldik Heavy Leather setin son parçası olan göğüslük görevi olan Obtaining Skull Wings‘e. Bu görevi de yine önceki görevlerde olduğu gibi yine [Quest] Ena’dan kabul ediyoruz. Görevde 10 adet Skull wing toplamamız isteniyor. Skull wing; Skull Minion, Summoned Skull, Fiend Skull ve Dread Skull‘lardan düşmektedir. Görev ödülümüz:

Böylelikle görev ödülü olan Heavy Leather setimiz tamamlanıyor. Gelelim Plate zırh görevlerine…

7. Clearing The Garden-I (Lv15)

Türkçe: Bahçeyi Temizle-I

[Gardener] Popina‘dan alınabilen Clearing The Garden-I görevinde, 5 adet Shroom öldürmemiz isteniyor. Ödül olarak Plate setin kolluk parçasını alacağız:

8. Clearing The Garden-II (Lv15)

Türkçe: Bahçeyi Temizle-II

Bir önceki görevde olduğu gibi, Clearing The Garden-II‘yi de [Gardener] Popina’dan alıyoruz. Bu kez 7 adet Mushroom Head öldürmemiz gerekiyor. Ödülümüz Plate setin ayaklık parçası olacak:

9. Arachnophobia (Lv16)

Türkçe: Araknofobi

Plate setin kafalık parçasını elde edeceğimiz Arachnophobia, Dorion’un Greenmore köyünde bulunan [Quest] Aiden‘dan alınmaktadır. Görev için 6 adet Spider öldürmemiz isteniyor. Ödülümüz:

10. Denying Werewolves (Lv17)

Türkçe: Kurtadamlara İnanmıyorum!

Bir önceki görevde olduğu gibi Greenmore’daki [Quest] Aiden’dan alınan Denying Werewolves‘ta, 7 adet Werewolf öldürmemiz isteniyor. Görev ödülümüz Plate setin pantolon parçası olacak:

11. Punishing Lycans (Lv17)

Türkçe: Lycanlar’ı Cezalandır

Geldik Plate setin son parçası olan göğüslüğümüzü alacağımız Punishing Lycans‘a. Yine [Quest] Aiden’dan alabileceğimiz bu görevde 7 adet Lycan öldürmemiz isteniyor. Ödülümüz:

Plate göğüslük ile birlikte Plate setimiz tamamlanmış oluyor. Sıradaki setimiz olan Heavy Plate set, Lunaskar / Protean Kingdom görevlerinden elde edilmekte…

Lunaskar / Protean Kingdom

1. Saber-toothed Cats (Lv30)

Türkçe: Sivri Dişli Kedicikler

Elenia Village’deki [Quest] Atah‘tan / Siena Village’deki [Quest] Alec‘ten alınabilen Saber-toothed Cats‘te 15 adet Megantereon öldürmemiz isteniyor. Görev ödülümüz Heavy Plate setin ilk parçası olan kolluk olacak:

2. Insatiable Ogres-III (Lv31)

Türkçe: Doymak Bilmez Ogreler-III

Heavy Plate setin pantolon parçasını alacağımız Insatiable Ogres-III, [Quest] Zurock / [Quest] Ozra‘dan alınmaktadır. Görevi tamamlamak için 14 adet Stenchbeast öldürüyoruz. Ödülümüz:

3. Insatiable Ogres-II (Lv34)

Türkçe: Doymak Bilmez Ogreler-II

Yine [Quest] Zurock / [Quest] Ozra‘dan alabileceğimiz Insatiable Ogres-II’de, 13 adet Awful Beast öldürmemiz isteniyor. Görev ödülümüz Heavy Plate setin kafalık parçası olacak:

4. Insatiable Ogres-I (Lv34)

Türkçe: Doymak Bilmez Ogreler-I

Heavy Plate setin ayaklık parçasını alacağımız Insatiable Ogres-I’i, öncekilerde olduğu gibi [Quest] Zurock / [Quest] Ozra‘dan alıyoruz. Görevde 12 adet Enraged Beast öldürmemiz gerekiyor. Ödülümüz:

5. Dinner Time (Lv34)

Türkçe: Son Akşam Yemeği

Heavy Plate setin son parçası olan göğüslüğü alacağımız Dinner Time, yine önceki görevlerdeki gibi [Quest] Zurock / [Quest] Ozra‘dan alınmaktadır. Görevde 10 adet Flesh toplamamız isteniyor. Flesh, bir önceki görevlerde öldürdüğümüz Beast’lerden düşmektedir. Ödülümüz:

Dinner Time’ı tamamlamamızla birlikte Heavy Plate setimizi de tamamlamış oluyoruz. Sıradaki Elite setimiz var…

6. Deadly Saboteurs (Lv52)

Türkçe: Ölümcül Saboteurlar

Elite setin ilk parçası olan kolluğu alacağımız Deadly Saboteurs, Edin Village’de [Quest] Grasha‘dan / Moonwind Village’de [Quest] Shael‘den alınmaktadır. Görev için 20 adet Saboteur öldürmemiz gerekiyor. Ödülümüz:

7. Creepy Cyclops (Lv52)

Sıradaki görevimiz Creepy Cyclops, Wasteland’deki [Quest] Ulreg‘den / Fendoria’daki (Hagard Gate) [Quest] Iceheart Harok‘tan alınmaktadır. Görevde 18 adet Dread Cyclops öldürmemiz isteniyor. Görev ödülümüz Elite setin ayaklık parçası olacak:

8. Old Lads I (Lv52)

Türkçe: Eski Delikanlılar I

Elite setin pantolon parçasını alacağımız Old Lads I, [Quest] Grasha‘dan / [Quest] Shael‘den alınmaktadır. Görevde 24 adet Oracle öldürmemiz gerekiyor. Ödülümüz:

9. Venomous Snakes (Lv53)

Türkçe: Zehirli Yılanlar

Sıradaki görevimiz olan Venomous Snakes, [Quest] Ulreg‘den / [Quest] Iceheart Harok‘tan alınmaktadır. Görev ödülü olarak Elite setin kafalık parçasını aldığımız görevde, 22 adet Snake Queen öldürüyoruz. Ödülümüz:

10. Into The Beast’s Lair (Lv54)

Türkçe: Canavarın İnine Doğru

Into The Beast’s Lair, [Quest] Grasha‘dan / [Quest] Shael‘den alınmaktadır. Elite setin son parçası olan göğüslüğü veren bu görev için 21 adet Manticore öldürmemiz isteniyor. Ödülümüz:

Haddar Lighlands / Hagard Castle

1. Obtain Orc Commander’s Helmet (Lv71)

Imperial setin ilk parçası olan kolluğu alacağımız Obtain Orc Commander’s Helmet görevi, [Quest] Lilith’ten alınmaktadır. Görevde 1 adet Orc Commander’s Helmet elde etmemiz isteniyor. İlgili itemi Orc Commander’lardan elde ediyoruz.

2. Obtain Dragon’s Egg (Lv72)

Imperial setin sıradaki parçası ayaklıklar. Ayaklık parçamızı alacağımız Obtain Dragon’s Egg görevini [Quest] Baelkar / [Quest] Lilith’ten alıyoruz. Görevde 1 adet Dragon’s Egg isteniyor. Dragon’s Egg’i, Bone Dragon’lardan elde ediyoruz. Ödülümüz:

3. Obtain Undeadlord’s Staff (Lv73)

Sıradaki görevimiz Obtain Undeadlord’s Staff. Görevi yine [Quest] Baelkar / [Quest] Lilith’ten alıyoruz ve Lord of the Undead slotunun yolunu tutuyoruz. Lord of the Undead’lerden Undeadlord’s Staff elde ediyor ve görevi teslim ediyoruz. Ödülümüz Imperial setin kafalık parçası:

4. Obtain Bloodspiller’s Staff (Lv74)

[Quest] Baelkar / [Quest] Lilith’ten alacağımız Obtain Bloodspiller’s Staff görevinde Imperial setin pantolon parçasını alacağız. Görevde Bloodspiller’lardan düşürebileceğimiz 1 adet Bloodspiller’s Staff elde etmemiz gerekiyor. Ödülümüz:

5. Obtain Hellfire’s Sword (Lv75)

Geldik oyunun zırh veren son görevine. Obtain Hellfire’s Sword görevimizi [Quest] Baelkar / [Quest] Lilith’ten alıyoruz. Görevde Hellfire’lardan düşen 1 adet Hellfire’s Sword elde etmemiz gerekiyor. Görev ödülümüz Imperial setin kalan son parçası olan göğüslük olacak:


Rise Online’da zırh (armor) veren tüm görevler böyleydi. Umarız bu içerik faydalı olmuştur, eğer beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın :)

İçeriği paylaş