En son 5 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

Rise Online’da klan sistemine dahil olan klan binaları sistemi bulunur.

Bu sistemde oyuncular materyaller ve kaynaklar kullanarak çeşitli yapıları geliştirerek klanlarına sağlayabilecekleri bonusların kilidini açabilmektedir.

Sağlanan bu bonuslar belirli süreliğine etkinleştirilir ve bu bonuslardan aktif olduğu sürece tüm klan üyeleri faydalanabilmektedir.

Klan Binaları

Klan Binalarının Bonusları

Aktif buff’ların süresi 2 saattir. Kullandıktan sonra 24 saat cooldown süresi bulunur ve günde bir kez etkinleştirilebilir. Pasif bufflar ise doğrudan klana etki etmektedir (örn. Main Hall).

Tamir ederken sembolik miktarda akynak istenmektedir ve herhangi bir tamir süresi bulunmamaktadır, anında tamir edebilirsiniz.

Klan Binaları Nasıl Yükseltilir?

Klan binaları arayüzüne girdikten sonra yükseltmek istediğiniz binaya ardından altında çıkan yeşil yükseltme butonuna tıklayın. Çıkan pencerede ilgili binayı bir sonraki seviyeye yükseltmek için ihtiyacınız olan kaynak ve materyal sayısı gösterilecektir. Eğer klanınız yeterli kaynağa sahipse Upgrade butonuna tıklayarak yükseltme işlemini başlatabilirsiniz.

İlgili binanın seviyesine bağlı olarak bu süre 6 saniyeden 10 güne kadar çıkabilmektedir.

Bazı binalar yükseltme işlemi sırasında diğer binalara (örneğin hepsi Main Hall’a bağlıyken, Tavern Warehouse’a bağlıdır) bağlıdır.

Örnek: Tavern’i seviye 3’e yükseltmek için hem Main Hall’u hem de Warehouse’u seviye 3’e yükseltmiş olmanız gerekmektedir.

Klana Bağış Nasıl Yapılır?

Rise Cash, Battle Point ve Coin bağışını klan penceresindeki Donate seçeneği üzerinden yapabilirsiniz.

Aynı pencerenin alt kısmında yer alan Donation Logs bölümünden de bağış geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Her bir üyenin yaptığı bağış türüne, tarihine ve miktarına dek detaylı bir şekilde kayıt altına alınmaktadır.

Oak Plank, Iron Plate vb. gibi kaynakları ise direkt çantanızdan sağ tıklayarak klan bankanıza bağışlayabilirsiniz.

Klan Bağış

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Başlayanlar

Son Güncelleme Notları

Celestial Anklet

Toplayıcılık ve Crafting