En son 28 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Site içeriğinde yer alan veriler, oyun içi gözlem ve internet ortamından toplanan verilere dayanmaktadır, kesinlik taşımamaktadır. Bu nedenle gerçekleştirdiğiniz oyun içi veya oyun dışı işlemlerden doğabilecek sorunlardan site yönetimi sorumlu değildir.

Bu internet sitesi, çeşitli web sitelerine verilen reklam bağlantıları (linkler) aracılığıyla iş ortaklarına yönlendirmelerde bulunmaktadır. Ancak, lütfen unutmayın ki, bu harici sitelerin içeriği ve hizmetleri üzerinde hiçbir kontrol veya sorumluluk sahibi değiliz.

Bu bağlantılara tıklamanız, bu harici sitelerin kullanım şartlarına ve gizlilik politikalarına tabi olmanız anlamına gelir. Bu sitelerdeki içerik, güvenlik önlemleri ve gizlilik uygulamaları üzerinde kontrolümüz olmadığından, bu sitelerin kullanımıyla ilgili doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan herhangi bir sorun veya zarardan sorumlu tutulamayız.

Bu sitede sağlanan bağlantılar, sadece kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla sağlanmaktadır. Bu bağlantılara tıklamadan önce, ilgili sitelerin kullanım şartlarını ve gizlilik politikalarını dikkatlice okumanızı öneririz.

Bu internet sitesini kullanarak, yukarıda belirtilen sorumluluk reddi beyanını kabul etmiş sayılırsınız.

Rise Online World’ün tüm hakları Rokosoft’a aittir. Bu site hiçbir şekilde Rokosoft ile ilişkili değildir veya Rokosoft tarafından desteklenmemektedir.