En son 24 Mart 2023 tarihinde güncellendi.

ROW Assistant, karakterinizin otomatik olarak EXP kasabilmesini sağlayan bir araçtır. Yalnızca premium kullanıcılar tarafından kullanılabilen bu araç oldukça çeşitli özelliklere sahiptir.

ROW Assistant Ücretlendirmesi

ROW Assistant, her gün en fazla 23 saat kullanılabilmektedir.

Elite Premium kullanıcıları günlük 1 saat ücretsiz kullanım hakkına sahipken, Royal Premium kullanıcıları günlük 2 saat ücretsiz kullanım hakkına sahiptir. Ekstra olarak 7 ve 3 saat kullanım süresi ekleyebileceğiniz eşyalar bulunmaktadır.

Magic Puppet – Magic Puppet eşyası ROW Assistant kullanım sürenize 7 saat eklemenizi sağlar. Magic Puppet günde en fazla 15 saatlik süre sağlamaktadır. Sadece Rise Cash ile satın alınabilir.

Magic Puppet ürünü marketten 1 adet olarak satın alınabilmektedir. Dilerseniz birden fazla Magic Puppet satın alarak Magic Puppet Balance kısmına ekstra olarak süre depolayabilirsiniz. Depoya eklediğiniz ekstra süre günlük kullanıma etki etmez. Magic Puppet kullanarak 15 saati dolduran kullanıcılar (2 puppet’ın tüm süresi + diğerinin 1 saati = 15 saat) sürenin sıfırlanması için sunucu saatinin 22:00 olmasını beklemesi gerekmektedir. 22:00’dan sonra tekrar kullanıma devam edebilir.

Power Up – Power Up eşyası ROW Assistant kullanım sürenize 3 saat süre eklemenizi sağlar. Power Up günde en fazla 6 saatlik süre sağlamaktadır. Sadece Roco Coin ile satın alınabilir.

Power Up ürünü marketten 1 adet olarak satın alınabilmektedir. Dilerseniz birden fazla Power Up satın alarak Power Up Balance kısmına ekstra olarak süre depolayabilirsiniz. Depoya eklediğiniz ekstra süre günlük kullanıma etki etmez. Power Up kullanarak 6 saati dolduran kullanıcılar (yani 2x Power Up) sürenin sıfırlanması için sunucu saati 22:00 olmasını beklemesi gerekmektedir. 22:00’dan sonra tekrar kullanıma devam edebilir.

Repair Hammer – Repair Hammer eşyası ROW Assistant kullanırken Support Skills kısmına yerleştirerek kullanabilirsiniz. Eşyalarınızın tamiri geldiği zaman otomatik olarak bu işlemi gerçekleştirir. Sadece Roco Coin ile satın alınabilir. Markette 20’li paket olarak bulunmaktadır.

Repair Hammer, Magic Puppet ve Power Up eşyalarının pazara konması için süre kısıtlaması yoktur. Marketten alınan eşya direkt olarak Trade edilebilir ya da Pazara koyulabilir.

ROW Assistant yalnızca belirli kanallarda kullanılabilmektedir:

  • Dorion 2-4-6
  • Lunaskar / Protean Kingdom 2-4
  • Haddar / Hagard 2-3-4-5
    • 5. kanalda drop yer almamaktadır, sırf EXP odaklıdır.

ROW Assistant Kullanımı

idmewe1

Alt menüde Macera (Adventure) > Automatic Helper seçeneklerinden ROW Assistant menüsünü açabilirsiniz.

Overview

a3sdltd

Overview panelinde ROW Assistant’taki ücretsiz sürenizi, Magic Puppet ve Market üzerinden temin ettiğiniz sürelerinizi takip edebilirsiniz.

Alt kısımda sunucu saatine göre ücretsiz sürenizin ne zaman yenileneceğini görebilirsiniz.

Potion Settings

eu8jv2m

Bu kısımda kullanmak istediğiniz Health ve Mana Potion eşyalarını doğru yerleştirip belirli bir Health ve Mana sınırına ulaştığı zaman otomatik kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Skill Settings

q6jralm

Bu panel Solo ve Party olarak kullanmak istediğiniz tüm yeteneklerinizi ayarlayacağınız ekrandır.

Yeteneklerinizin düzgün şekilde çalışması için kullanmak istediğiniz kısımda ROW Assistant işaretine tıklamanız gerekmektedir.

Normal Attack: Kullanacağınız yetenekleri yerleştireceğiniz kısım.

Support Skills: Kullanacağınız destek yeteneklerini yerleştireceğiniz kısım burası, Recovery yüzdesine bağlı olarak karakterinizin kendisine heal yeteneği vb. kullanmasını sağlar.

Attack & Debuff Skills: Attack ve Debuff yeteneklerini yerleştireceğiniz alan. Örnek verecek olursak bu alana Debuff yeteneği atmanız halinde yeteneğin bekleme süresi içerisinde yaratıklara bu yetenekleri kullanacaktır.

Party Skills Used: Parti Yetenekleri. Örneğin Priest Sınıfının parti üyelerine Buff, Heal vb. yeteneklerini kullanması için yerleştirme yapacağı alan. Recovery yüzdesine göre parti üyelerinin canı o sınıra geldiğinde eklemiş olduğunuz heal yeteneğini kullanacaktır.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Auto-Attack Random Skill: Yetenek olarak birden fazla kullanmak istediğinizde yeteneklerin bekleme sürelerine göre rastgele olarak 1 – 0 arası yetenekleri kullanır.

Sequential Attack: Yetenek olarak birden fazla kullanmak istediğinizde yeteneklerin bekleme sürelerine göre sırasıyla kullanır. 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0

Gameplay Settings

n0dje7n

Auto-use Repair item: Kullandığınız eşyaların tamiri gerektiği durumlarda otomatik olarak kullanması için kullanılacak alan.

Teleport to town when you need an item (i.e. adrenaline potion, arrow): Örneğin; Assassin veya Archer sınıfında olan bir oyuncunun üzerinde olan arrow tükendiği zaman otomatik olarak krallığa ışınlamanızı sağlar.

Teleport to town when any of your item’s durability hits 0: Kullanmış olduğunuz silahın dayanaklılığı kalmadığı zaman otomatik olarak krallığa ışınlanmanızı sağlar.

Auto-party register password: Partinizi kurarken bir şifre belirleyebilirsiniz ve bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda bu şifreyi parti üyelerine verip, Disconnect, Relog durumlarında otomatik olarak parti daveti atmanızı sağlayabilirsiniz. Örn: #BEARFParty, #party123123

Auto-Teleport password: Mage sınıfı için Otomatik Teleport şifresi kısmı, partinizde bulunan ve aktif süresi bulunan mage sınıfı karakter buraya bir şifre belirler ve bunu özel mesaj ile yazan kullanıcıyı otomatik olarak yanına ışınlar. Örn: #Tpparty, #tp123123

Selected Monster: Sadece sizin belirlediğiniz yaratıklara atak yapmanızı sağlar.

Attack Range: Kaç metre içerisinde atak yapmak istediğinizi belirlersiniz.

Travel distance: Karakterinizin kaç metre içerisinde hareket etmesini istediğinizi belirtirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Güncelleme Notları

Toplayıcılık ve Crafting

İçeriği Paylaş