Sosyal medyada paylaş

Nedir bu tekrarlanabilir haftalık görevler?

Tekrarlanabilir görevler (İngilizce: repeatable quests), zaten adından da anlayacağınız üzere bir kez tamamlandıktan sonra yeniden yapılabilen görevlerdir.

Hangi görevler tekrarlanabilir?

Rise Online’da şu anda 5 tane tekrarlanabilir görev bulunmaktadır. Bunlardan ikisi Dorion’da [Guide] Agatha’dan alınırken, üçü Narun Tower’da [Quest] Nia‘dan alınmaktadır.

Defeating Elite Monsters I

Seviye 75’te açılan Defeating Elite Monsters I, Dorion’da [Guide] Agatha’dan alınmaktadır. Görev için solo zindan Darkness Cavern ve grup zindanı Dragon’s Lair’de belirli bossları belirli zorluklarda öldürmek gerekmektedir. Bunlar:

  • Easy modda Darkness Cavern’da 10x Hordemaster, 10x Ogre Siegebreaker
  • Death modda Dragon’s Lair’de 10x Medusa ve 10x Veteran Orc

Her bir boss’un 10 kez öldürülmesi gerekmektedir. Zindanlara günde 1 kez girildiği düşünülürse görevi tamamlamak için minimum 10 gün gerekmektedir. Görevler her ne kadar haftalık olsa da maalesef bu ve bir sonraki Defeating Elite Monsters II görevini 10 günden önce tamamlayamıyoruz.

Görevi tamamladıktan sonra yine aynı NPC’ye teslim ederek 800.000.000 EXP ödülümüzü alabiliriz.

Defeating Elite Monsters II

Bir öncekine benzer bir görevdir. Bu kez öldürülmesi gereken bosslar şunlar:

  • Easy modda Darkness Cavern’da 10x Drooling Ogre, 10x Marauder
  • Death modda Dragon’s Lair’de 10x Hell Guardian ve 10x Venomspiller

Görevi teslim ederek 1.000.000.000 EXP ödülümüzü alabiliriz.

Bu iki görevi teslim ettikten 1 saat sonra yeniden alabilirsiniz.

Obtaining Narun Dust

Seviye 50’de açılan ve Narun Tower’ın ilk katındaki [Quest] Nia’dan alınan bu görevde bizden 10 tane Narun Dust toplamamız isteniyor. Narun Dust’ı tüm Narun Tower yaratıklarından düşürebiliriz (kolay olmayacaktır).

Görevi teslim ederek 3.000.000 EXP kazanabiliriz.

Obtaining Narun Stone

Bir öncekine benzer bir görevdir. Bu görev ise seviye 60’ta açılmaktadır. Bu kez toplamamız gereken eşya Narun Stone, yine 10 tane topluyoruz ve Nia’ya teslim ediyoruz. Görev ödülümüz 30.000.000 EXP.

Obtaining Narun Crystal

Yine bir toplama göreviyle karşı karşıyayız. Seviye 70’te açılan Obtaining Narun Crystal görevinde 10 adet Narun Crystal toplamamız isteniyor. Görevi tamamladıktan sonra Nia’ya teslim ederek 100.000.000 EXP ödülümüzü alabiliriz.

Obtaining Narun Cube

Bir başka toplama görevi olan Obtaining Narun Cube görevinde bizden 10 tane Narun Cube toplamamız isteniyor. Görevi Nia’ya teslim ettikten sonra 600.000.000 EXP ödülümüzü alabiliriz.

İçerik Listesi
Sponsorlu Bağlantılar
İçerik Listesi